31. 5. 2015

Pretty Little Liars Tag

Ahojte baby!
Posledný deň v máji! Juhú! Iba 30 (iba...) dní do prázdnin! :-) Tešíte sa? Dnes mám akurát meniny (nie niesom Petronela ale v rozšírenom kalendári je Nelly :D) takže dobrá náladička na nový článok! Kedže som taká fanúšička tohto seriálu tak som sa rozhodla spraviť o ňom Tag (alebo skôr to budem nazývať otázky).

1. Ktorá je tvoja najobľúbenejšia postava a prečo?
-Fúha, ťažká otázka kedže ja mám rada viacero postáv. Moje najobľúbenejšie sú Alison, Mike, Mona a Aria. Tak asi Mona pretože je veľmi inteligentá, príde mi veľmi sympatická (asi som jediná čo si to myslí čo? :D) a páči sa mi aj jej štýl a keď 'zomrela' tak som si myslela že ma šľak trafí. 

Mona a Mike (Janel a Cody)

Alison a Aria (Sasha a Lucy)


2. Keby si mohla byť akákoľvek postava, ktorá by si bola a prečo?
-A. Síce neviem kto to je ale -A by som chcela byť. Bolo by to zaujímavé. Alebo Aria, pretože jej závidím vzťah s Ezrom a ešte má pekný štýl obliekania a celkovo je pekná (niesom lesba) :D.

3. Ktorý je tvôj obľúbený pár a prečo?
-EMISON! ♥♥ Emison, emison, emison proste emison! :D Emily a Alison sú stvorené pre seba a myslím že Alison Emily skutočne miluje tak ako Emily Alison. Alebo Ezria. Vzťah učiteľa k študentke je zaujímavý.
4. Ako dlho sleduješ seriál? Aká bola tvoja prvá reakcia?
-Keď som si prvýkrát pozrela seriál (prvú časť 1x1) dáko ma to nechytilo a tak som to vypla ale nakoniec asi o týždeň som si to ešte raz zapla dopozerala to a začala som ho ďalej pozerať respektívne ďalšie časti a veľmi ma to teraz baví. Začala som ho pozerať asi v januári 2015 a teraz som už v apríli som ho dopozerala (všetky epizódy a časti). Teraz už len čakám na 2. jún (čo je o dva dni) kedy začne nová epizóda predposledná.

5. Spievaš si úvodnú znelku
-Áno, stále.

6. Koho štýl sa ti najviac páči?
-Niečo medzi Ariou a Hannou. 

7. Čo je podľa tvojho názoru najviac šokujúca vec, čo sa v seriálu odohrala?
-Prekvapilo ma že je Alison nažive ale odzačiatku som v to dúfala. Potom že Ezra je -A ale následne nieje. Že Mona je -A. Že Maya zomrela (ale ajtak si myslím, že je nažive). A ešte že aj Mona zomrela a tiež je nažive.

8. Máš nejaký zvyk, ktorý dodržuješ pri každom sledovaní?
-Nie.

9. Čo si myslíš o Jenne?
-Nikdy som ju nemala v láske, je taká proste hrozná postava. Možno sa nakoniec ukáže, že je dobrá.

10. Kto je podľa teba -A a prečo?
-Najskôr v tej dobe čo bola Mona -A som si myslela že je to Mellisa. A teraz si myslím, že to je chlap a že to je Ian aj keď je ževraj mŕtvy ale ajtak si to myslím. Alebo Wren a možno má v tom prsty Cece no uvídime nakonci leta. :-) Možno to bude niekto iný. 

11. Aké odhalenie by si si priala najviac v nasledujúcej  sérii?
-Aby Emily a Alison boli spolu! Sama Marlene povedala, že nakoniec úplne nakoniec budú spolu. :3Tak to je všetko. Užite si ešte zvyšok mája a večera. Môj minulý článok
A ešte otázky. Kto si myslíte že je -A? Váš obľúbený pár a postava?

xoxo Nellyssa


4 komentáre:

 1. Super tag :) taky by stem chtěla být A, musí to být dobrodružství!:)
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Já bych si taky vybrala Ariu - je skvělá. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Skvelý tag :) Kto je A síce netuším, ale verím, že budeme z toho všetci paf :D Obľúbený pár rozhodne Spoby a postava Spencer :)

  thebeautyworldbysima.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár. ♥