30. 7. 2015

Haul: June & July

Ahojte!
Zase mi tu pribudlo dosť vecí takže tu je opäť Haul (Nákupy). Veľa vecí bolo vo zľave takže super. Hádam sa vám článok bude páčiť. ♥

KOZMETIKAAko vždy začnem kozmetikou. Do mojej zbierky balzamov mi pribudol Baby Lips z kolekcie Elektro a to Pink Shock. Už som ho v nejakom článku (fakt si nespomeniem teraz pri akom) spomínala. Má dosť sýtu farbu ale veľmi sa mi páči.
Obchod: DM drogéria
Cena: 2,19€No a kedže som si veľmi obľúbila rúže od Essence, musela som si kúpiť ďalší a to 02 All you need is red. Má nádhernú červenú farbu. Určite si chcem moju zbierku Essence rúžov ešte rozšíriť.
Obchod: DM drogéria
Cena: 2,49€
Zas a znova som si kúpila micelárnu vodu od Garnier. Používame ju spolu s mojou maminou ktorá si ju neskutočne obľúbila!
Obchod: DM drogéria
Cena: myslím že okolo 7-8€V DM-ku som videla tieto pásky na nos proti čiernym bodkám a tak som ich chcela skúsiť. Vôbec nie sú dobré. Žiadny rozdiel, úplne nanič. Vôbec nedoporučujem.
Obchod: DM drogéria
Cena: 1,79€Od Essence sa mi veľmi zapáčila táto lícenka. Má úplne krásnu farbu. Táto lícenka zachvíľu odchádza z predaja takže kto si ju chce kúpiť tak šup šup!
Obchod: DM drogéria
Cena: 3,79€Spolu s lícenkou som si kúpila aj štetec na lícenku od Ebelin.
Obchod: DM drogéria
Cena: okolo 4€Ako vždy som si kúpila dezodorant od Nivei. Nivea dezodoranty patrili vždy medzi moje obľúbené, hádam každá vôňa sa mi páči!
Obchod: Tesco
Cena: okolo 2-4€.A poslednú vec z kozmetiky tu mám obyčajný odlakovač od Ebelin ktorý stál iba 0,79€! Skvelá cena. Vždy som si kupovala odlakovač od Avonu za 4€, ale tento odlakovač sa fakt oplatí kúpiť (podľa mňa je aj lepší ako ten od Avonu).
Obchod: DM drogéria
Cena: 0,79€KNIHAKnihu tu mám len jednu ktorú určite každá/ý z vás pozná a to od J. Greena- Na vine sú hviezdy. Zatiaľ sa mi páči a má aj pekný obal.
Obchod: Panta Rhei
Cena: 12€OBLEČENIEZačnem plavkami kedže je už to leto. Raz som si v Tescu kúpila hornú časť plaviek no a nemala som ju s čím skombinovať a tak som si kúpila tieto plavky.
Obchod: Gate
Cena: 10€
Tieto dve tričká mi kúpili rodičia keď boli v Bystrici. Boli v zľave takže prečo ich nezobrať?
Obchod: New Yorker
Cena: 5€ (v zľave)Minulý týždeň som s kamarátkou bola v kine a potom sme išli na nákupy a našla som toto posledné tielko, v zľave a v mojej veľkosti len za 2,98€! Hneď som ho schmatla a bežala k pokladni haha :D.
Obchod: Gate
Cena: 2,98€ (v zľave)

Kedže mi už trebalo nejaké to pyžamo, v Tescu som našla toto Mickey. Veľmi sa mi páčilo a stále patrí medzi moje obľúbené pyžamá! :D
Obchod: Tesco
Cena: myslím že 14€

Tieto šortky som našla vo výpredaji na H&M e-shope. Predtým stáli až 25€.Tak som si ich objednala ako darček za vysvedčenie. Myslím že sú stále dostupné takže určite kuknite.
Obchod: H&M
Cena: 15€ (v zľave)Ďalšie sú tu šaty ktoré ste mohli vidieť v článku vysvedčenie. Vlastne tieto šaty som mala na konci školského roka.
Obchod: H&M
Cena: 9,99€ (ešte pred zľavou) V nedeľu som si prezerala H&M e-shop a našla som šaty s Minie. Moju veľkosť nemali, tak som si musela kúpiť o trošku väčšiu ale nakoniec mi tá veľkosť aj vyhovuje! 
Obchod: H&M
Cena: 10,99€ (v zľave)K čiernym šatám som si kúpila (ja viem, všade to slovo kúpila) tieto baleríny. 
Obchod: H&M
Cena: 9,99€A úplne poslednú vec z oblečenie tu mám tenisky v čiernej farbe opäť z H&M.
Obchod: H&M
Cena: 12,99€ (pred zľavou)INÉEšte som si kúpila My Bottle, ktorú určite každý pozná. Podľa mňa úplne úžasná!
Obchod: My Bottle Shop
Cena: 10,99€
To je všetko z júnového/júlového haulu. Budem rada ak sa kuknete aj na minulý článok
PS: Veľmi ale veľmi ďakujem za viac ako 30 pravidelných sledovateľov. ♥

xoxo Nellyssa


13 komentárov:

 1. trička jsou super, rtěnky od essence miluju :) jinak po my bottle taky toužím :D :)
  Denisse Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 2. tričká sú super ! :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. po my bottle som túžila aj ja ale nakoniec som si to rozmyslela, pretože dávať 11€ za flašu to je pre mňa trochu moc:D Radšej si kúpim Vossku za 4€ a mám aj vodu aj peknú fľašu :)
  www.danycuks.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som tiež rozmýšľala medzi My Bottle a Voss ale Voss fľaša ma odradila tým že moja spolužiačka ju mala v škole trošku donej buchla, fľaša padla a rozbila sa jej tak som si radšej kúpila My Bottle. :D

   Odstrániť
 4. Super věci! Baby Lips je super ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ta lahev je nádherná! A tu micelarní vodu doporučuju :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Skvělé věci, šatičky vypadají moc hezky :)

  http://wormake.blogspot.cz/2015/07/makeup-10x-jinak-sleek-rio-rio.html

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Skvělé kousky! ^^
  Ty kraťásky jsou moc pěkné. :)

  everythingononepaper.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za každý komentár. ♥